Nasha Shcola в п’ятірці за результатами Чемпіонату України з вільної боротьби…

Вихованці КЗ «Новомиргородська спеціальна школа КОР» Nasha Shcola в п’ятірці за результатами Чемпіонату України з вільної боротьби…

Наш учень Олег Волков, який є спортсменом РДЮСШ «ІНВАСПОРТ», став учасником Чемпіонату України з вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху, який проходив із 3 по 5 листопада в селищі Баранинці Закарпатської області. Там, разом з випускниками нашої школи Едуардом Литвиновим та В’ячеславом Потьомкіним, Олег представляв Кіровоградську область.

За нагороди боролись 38 спортсменів. Наші потрапили до п’ятірки. У ваговій категорії 65 кг В’ячеслав Потьомкін виборов третє місце. Едуард Литвинов у ваговій категорії 61 кг зупинився в кроці від призового п’єдесталу, посівши четверте місце. П’ятим у ваговій категорії 71 кг став наш Олег Волков. До турніру борців готували тренери Микола Горбань та Василь Русецький. Вітаємо спортивний колектив з гарними результатами!