Слуховий кабінет Новомиргородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів повністю відповідає вимогам центру розвитку методичної і наукової думки, його по праву можна назвати творчою лабораторією, де є все необхідне і для початкуючого вчителя, і для досвідченого: педагогічна, науково-методична література, література з актуальних проблем корекційної роботи, методичні журнали, газети, схеми, рекомендації з різних проблем діяльності вчителя, розробки уроків та занять, позакласних заходів і т.д

Матеріалу нагромаджено дуже багато, але працювати в ньому легко. Все чітко систематизовано, є методичні каталоги. Стенди і куточки оформлені тематично: “Зерна педагогічного досвіду“, “Навчання мови, як засобу спілкування“,“Твоя майстерність“,“Вчимося,думаємо, виховуємо“,“Навчання повинно бути цікавим,“Сучасний урок,яким йому бути“,“Дитина зі світу тиші“(на допомогу батькам нечуючої дитини)та інші.

/Files/images/shkln_kabneti/слуховий3.JPG

Кабінет укомплектовано спеціальною звукопідсилюючою апаратурою колективного та індивідуального користування,комп’ютерним слухомовленнєвим тренажером “Живий звук“з програмами:“Учись говорити звуки“,“Абетка“, “Сходинки“,“Адаптація –Лого“,“Від А до Я“ та іншими.

Систематично оформляються методичні рекомендації для різних категорій вчителів,проводяться методичні оперативки, випускаються методичні б’юлетені з питань реабілітації дітей з вадами слуху.

/Files/images/shkln_kabneti/слуховий 1.jpg

/Files/images/shkln_kabneti/слуховий2.jpg

/Files/images/shkln_kabneti/слуховий4.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 530

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.