Основні напрямки роботи соціального педагога


на 2017/2018 навчальний рік

Протягом 2017/2018 н.р. планується вести роботу з учнями школи, батьками, педагогічними працівниками, представниками громадських та державних підприємств, установ та організацій.

Проблемне питання школи: «Поєднання інноваційних та традиційних форм і методів роботи як один із напрямків підвищення якості навчально-виховного процесу».

Проблемна тема соціального педагога: «Соціально–педагогічний супровід навчально–виховного процесу в контексті соціалізації учнів з особливими освітніми потребами».

Метою діяльності психологічної служби є збереження і зміцнення психічного, фізичного здоров’я та соціального благополуччя всіх учасників навчально-виховного процесу.

Мета роботи соціального педагога: створення сприятливих умов для розвитку і соціалізації особистості, профілактика небажаних форм поведінки.

Враховуючи методичні рекомендації щодо пріорітетних напрямів діяльності працівників психологічної служби у 2017/2018 навчальному році, соціальний педагог тримає на постійному контролі питання щодо профілактики насильства в освітньому середовищі, запобіганню торгівлі людьми, безпеки в інтернеті, профілактиці деліквентної та девіантної поведінки, формуванню здорового способу життя. Удосконалюється система роботи в школі з правової освіти населення.

Соціальний педагог здійснює соціально-педагогічний супровід дітей та молоді у системі освіти, розвиває взаємодію сім’ї, служб у справах неповнолітніх, соціального захисту, кримінальної поліції та державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, недержавних та громадських організацій для адаптації дитини до вимог соціального середовища, створює умови для її гармонійного розвитку.

Кiлькiсть переглядiв: 584

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.