30 жовтня 2018 року відповідно до плану роботи відбулося засідання методичного об’єднання вихователів на тему: «Стережіться, що посієш те й пожнеш».

Цікавою та змістовною була інформаційна частина, яку підготували члени об’єднання : Кошелик С.М., Холодова О.С., Вакуленко Н.М., Рябошапка В.В., на якій було розглянуто педагогічну спадщину видатного В.Сухомлинського.

Під час «Круглого столу» вихователі ділилися досвідом, методами і прийомами , якими вони користуються. Виступаючі подавали пропозиції для покращення роботи: розвивати творчість дітей, враховуючі їх здібності і індивідуальні особливості; впроваджувати новітні методи і прийоми під час педагогічної діяльності.

Актуальним був виступ соціального педагога Мазуренко Л.Ю., яка розповіла про «Фактори, що впливають на суїцидальну поведінку молоді та шляхи допомоги при потенційній можливості суїциду».

/Files/images/2018/45645827_1992499470830737_2662330135209836544_n.jpg


Засідання МО вихователів

1. Форми проведення мовних годин у групах – Жеребенко С. І.

2. Обмін досвідом роботи. Презентація власного досвіду, щодо проведення мовної години – Білоус Л. П.

3. Обговорення проведеної мовної години – Кошелик С. М.

4. Форми і методи мовної години – Головченко Т. Б.

5. Підготовка до семінару – ЗДВР Степанова Ю. І.

По першому питанню виступила вихователь Жеребенко С. І., яка розповіла про значення мовної години для розвитку дитини.

По другому питанню виступила – Білоус Л. П., яка показала нам презентацію, як одну із форм проведення мовної години.

По четвертому питанню виступила - Головченко Т. Б., яка розповіла про організацію учнів та створення виховуючих ситуацій.

По п’ятому питанню виступила – ЗДВР Степанова Ю. І., яка внесла свою пропозицію,щодо підготовки до семінару. Було запропоновано поновити виставку дитячих робіт та підготовку до святкового концерту.

/Files/images/mo_vihovatelv/см.jpg/Files/images/mo_vihovatelv/мм.jpg


30.10.17 відбулося засідання МО вихователів на тему: "Виховання в дітей патріотизму під час виховних заходів. Голова МО Пишоха Л.В. ознайомила з методами та прийомами виховання патріотизму у дітей.

По другому питанню: козацький квест "Козацькому роду нема переводу" - виступили: Радченко Н.Д. та Кротова Г.Т.

По питанню: "Застосування методу творчих проектів у виховній роботі" - виступила Крикотненко Р.В.

/Files/images/mo/23114835_1572338346145209_112637839_n.jpg


17.01.17 відбулося засідання МО вихователів початкових класів щодо методу проектів в системі виховної роботи з глухими дітьми.
В інформаційній частині голова методоб’єднання Крикотненко Р. В. ознайомила членів МО з основними вимогами до використання методу проектів, розповіла про його ефективність та доцільність застосування під час організації виховної роботи.
Вихователі відвідали та проаналізували заняття в рамках творчого проекту «Умілі рученята» вихователя Шевченко Н. Г.
Пантазьєва В. П. наголосила, що метод проектів потрібно вводити і у мовні години.


/Files/images/mo_vihovatelv/yocVM_kCNoU.jpg /Files/images/mo_vihovatelv/50m0ZoUh1uI.jpg /Files/images/mo_vihovatelv/shAnW8sBO2Y.jpg /Files/images/mo_vihovatelv/83nORMJ_XYk.jpg


10.01.17 відбулося засідання методичного об’єднання вихователів Новомиргородської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернат І – ІІІ ступенів на тему: «Планування проведення самопідготовки в нетрадиційних формах».

Голова МО Кротова Г. Т. розповіла про основні вимоги щодо організації самопідготовки, мету і завдання, ігрові прийоми, які можна використовувати під час проведення заходу, поділилася своїм досвідом роботи.
Вихователі Суботіна Н. Т. та Радченко Н. Д. поділилися своїм досвідом роботи з використання інноваційних технологій під час самопідготовки.
В обговоренні нетрадиційних методів проведення самопідготовки взяли участь вихователі: Ананченко Ю. Г., Воймаренко Т. В., Головченко Т. Б., Бутковський Д. А.

Попередньо було відвідано та проаналізовано самопідготовку у 8С класі - вихователь Бутковський Д. А. та у 7С класі - вихователь Суботіна Н. Т.
Своїм досвідом роботи проведення мовної години поділилася вчитель УЖМ Пантазьєва В. П.

/Files/images/mo_vihovatelv/YGPMjMWSTJg.jpg /Files/images/mo_vihovatelv/_XgOVgRw5Go.jpg


31.10.16 відбулося засідання МО вихователів початкових класів щодо планування та проведення самопідготовки в нетрадиційних формах.

В інформаційній частині голова МО Крикотненко Р. В. ознайомила присутніх з основними методами та прийомами, розповіла про етапи організації самопідготовки.
Головченко Т. Б. показала поетапно як правильно проводити самопідготовку для початкової та старшої ланки.
Цікавим продовженням було відвідування та аналіз самопідготовки вихователя Кошелик С. М.
Вихователі обмінювались досвідом роботи по самопідготовці. Виступаючі подавали пропозиції для покращення роботи, а саме: розвивати творчість дітей, враховуючи їхні здібності та індивідуальні особливості, впроваджувати новітні методи і прийоми проектної діяльності на самопідготовці.

/Files/images/mo_vihovatelv/SDC12731.jpg /Files/images/mo_vihovatelv/SDC12729.jpg /Files/images/mo_vihovatelv/SDC12723.jpg /Files/images/mo_vihovatelv/SDC12725.jpg /Files/images/mo_vihovatelv/SDC12734.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 147

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.