Відкриття 1 реабілітаційного класу

Адміністрація Новомиргородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради повідомляє про відкриття 1 реабілітаційного классу, в якому навчаються діти 5, 6, 7 років.

Направлення дітей здійснюється управліннями освіти і науки обласних та міських державних адміністрацій на підставі висновку психолого-медико-педагогічної консультації (далі - ПМПК) відповідно до медичних показань і протипоказань та заяви батьків або осіб, які їх замінюють.

Зарахування учнів (вихованців) проводиться наказом директора на підставі таких документів:

заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

направлення відповідного органу управління освітою;

копії свідоцтва про народження дитини;

висновку ПМПК;

висновок територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру;

особової справи (витягу з особової справи) та документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які зараховуються до підготовчого, першого класів);

індивідуальної програми реабілітації для дитини-інваліда;

довідок про стан здоров’я дитини:медичної карти дитини (ф. № 026/о);

витягу з“Історії розвитку дитини” (ф. № 112/о)з даними про результати аналізів (загальний аналіз крові та сечі, мазок із зіва на дифтерію, аналіз калу на дезгрупу, яйця глистів, зскрібок на ентеробіоз); копії“Карти профілактичних щеплень” (ф. № 063/о); довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення, що дитина не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями; медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати навчальний заклад.

Усі діти з недорозвиненням мовлення повинні мати висновок сурдолога.

Кiлькiсть переглядiв: 55

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.